Operátor StarTEL přichází s tarify pro širokou veřejnost

Virtuální mobilní operátor představil dva nové tarify, jeden z nich s ještě nižší cenou volání. V jednom získá zákazník za 99 korun měsíčně 50 volných minut, ve druhém za 199 korun 100 volných minut a 50 volných SMS.

Ceny volání nad rámec volných jednotek začínají na částce 0,49 Kč za provolanou minutu v síti StarTEL, do ostatních sítí pak mohou zákazníci volat za 1,39 Kč.

Pro své klienty operátor zároveň připravil další tři výdejní místa SIM karet.

Virtuální mobilní operátor StarTEL vstoupil na trh mobilních služeb koncem měsíce června nejprve s nabídkou pro zákazníky společnosti STARNET, s.r.o., poskytovatele internetového připojení v jižních Čechách a na Vysočině.

Nyní pro velký zájem rozšířil nabídku o další dva tarify, určené nejen pro zákazníky spol. STARNET, ale i pro širokou veřejnost. Stal se tak veřejným virtuálním mobilním operátorem v ČR.

Přehled všech tarifů:

 

TARIF STARNET

29

VOLÁM MÁLO

99

VOLÁM HODNĚ

199

MĚSÍČNÍ PAUŠÁL

29 Kč

99 Kč

199 Kč

VOLNÉ MINUTY

50

100

VOLNÉ SMS

50

Minuta do všech sítí

1,49 Kč

1,49 Kč

1,39 Kč

Minuta v síti StarTEL

0,49 Kč

0,49 Kč

0,49 Kč

SMS do všech sítí

1,49 Kč

1,49 Kč

1,49 Kč

Nejnižší cenu nabízí StarTEL mezi účastníky ve své síti a cílí tak zejména na celé rodiny, jejichž členové mohou díky tomu ušetřit za volání mezi sebou navzájem.

Do ostatních sítí je cena za provolanou minutu u dvou tarifů shodně za 1,49 Kč, u třetího nejvyššího tarifu za 199 Kč měsíčně je to 1,39 Kč.

Nová výdejní místa SIM karet

Zároveň s uvedením nových tarifů připravil StarTEL také další výdejní místa SIM karet. Kromě jednoho v Českých Budějovicích si mohou noví klienti své SIM karty vyzvedávat i v dalších větších městech na jihu Čech a na Vysočině – Dačicích, Písku a Týně nad Vltavou. Svou síť poboček pak operátor plánuje i nadále rozšiřovat na další místa po celé republice.

Přesné adresy jsou k dispozici na webové stránce www.startel.cz/kontakt

O společnosti

StarTEL je virtuální mobilní operátor využívající mobilní síť společnosti T-Mobile Czech Republic a.s.

Služby StarTEL provozuje STARNET Telekomunikace, s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích. Jde o dceřinou společnost STARNET, s.r.o., která je předním poskytovatelem internetového připojení v oblasti jižních Čech a kraje Vysočina.

Užitečné informace

Přenos čísla / Pokrytí / Staňte se partnerem